Kredyty gotówkowe przez Internet

R  e   k   l   a   m   a

Pożyczka na raty do 4 tyś. zł

Kredyty przez Internet dla każdego.

Oferty kredytów i pożyczek bankowych.

Dużą popularnością cieszą się obecnie kredyty przez Internet. Jeśli nasze wydatki są większe niż możliwości finansowe warto złożyć wniosek o kredyt gotówkowy proponowany przez jeden z polskich banków. Kredyt gotówkowy jest szybkim kredytem, który możemy uzyskać na dowolny cel. W umowie określona jest liczba rat oraz termin, w jakim muszą zostać spłacone. Wysokość kredytu zależy przeważnie od naszych dochodów. Minimum formalności i szybkość przyznawania kredytu gotówkowego sprawiają, że jest bardzo atrakcyjną formą pożyczki w sytuacjach wyjątkowych. Zapraszamy do zapoznania się z oferta kredytów gotówkowych, wybrany kredyt można szybko zamówić przez Internet bez dodatkowych opłat i prowizji, wypełniając jeden z poniższych wniosków.

Credit Agricole

Kredyt prostoliczony do 50 000 zł ( 100% przez Internet ) na okres do 6 lat. Tylko 10 zł kosztów od każdego  1tyś. zł.

chwilowo zawieszony

Kredyt gotówkowy do 50 tyś zł w 100% przez Internet - Jeszcze łatwiej!.

 • prostoliczony - 10 zł kosztów za każdy pożyczony 1000 zł 

 • niskie oprocentowanie, kredyt gotówkowy online do 50 000 zł. 

 • kredyt może być udzielony nawet do 120 000 zł / dłuższa procedura /

 • możesz podwyższyć kwotę kredytu łącząc dochody

Oferta Credit Agricole - to przejrzysty kredyt gotówkowy przez Internet. Interesują Cię tylko proste reguły i jasne sytuacje? Chcesz wiedzieć ile będzie Cię kosztował kredyt? Przedstawiamy KREDYT PROSTOLICZONY! Na remont mieszkania, na nowe meble do kuchni, na co tylko chcesz! Nie musisz już odkładać swoich planów na później. Od razu możesz przystąpić do realizacji marzeń. Kredyt przyznawany do 50 000 zł przez Internet. Tylko 10 zł kosztów miesięcznie za każde pożyczone 1000 zł. Możesz dopasować wysokość kwoty i czas spłaty do Twoich potrzeb i możliwości. 

 

Możesz podwyższyć kwotę kredytu łącząc dochody z członkiem rodziny. Jeden z najbardziej popularnych kredytów na polskim rynku. 

Kredyt prostoliczony w Credit Agricole 100% online  - chwilowo zawieszony

BNP Paribas

Pożyczka bankowa do 20 000 zł dostępna przez Internet. Cała procedura online a pieniądze na Twoim koncie nawet w 20 min.. 

wniosek online

iGotówka - kredyt 100% przez Internet (pieniądze w 20 minut)

 • kredyt 100% online do 20 000 zł

 • pieniądze na Twoim koncie nawet w 20 minut

 • oprocentowanie nawet od 8,9%

 • możliwość wzięcia większej kwoty do 120 000 zł (w oddziale)

Oferta iGotówka BNP Paribas Banku jest w 100% online (bez wychodzenia z domu). Dotyczy kwoty kredytu do 20 000 zł. na okres do 60 miesięcy. Procedura bardzo prosta i szybka. Wypełniasz wniosek online. Wstępna decyzja zaraz po wysłaniu wniosku. Następnie dosyłasz skany dokumentów wykazanych we wstępnej decyzji i podpisujesz online umowę ( Jeżeli chcesz podpisać umowę przez Internet, musisz to zaznaczyć przy wysyłanym formularzu wniosku). Przelewasz 1 zł ze swojego konta, na które zostanie przelany kredyt w celu również potwierdzenia tożsamości.. Pieniądze mogą być Ci przelane nawet w 20 minut. 

Możliwe jest zwiększenie kwoty kredytu nawet do 120 000 zł jednakże po wysłaniu wniosku online zostaniesz poproszony do najbliższego oddziału banku w celu podpisania umowy.

Szybki kredyt w BNP Paribas dostępny w 100% przez Internet - wniosek online

Alior Bank

Pożyczka z gwarancją najniższej raty. Możesz otrzymać nawet 150 000 zł a do 20 000 zł bez wychodzenia z domu / online /

wniosek online

Kredyt przez Internet ( szybko i łatwo w 1 dzień )

 • oprocentowanie 5% dla każdego klienta

 • uproszczone procedury weryfikacji dochodu

 • do 150 000 zł na 7 lat 

 • oferta dostępna bez wychodzenia z domu - przez Internet

Alior Bank wychodzi z bardzo dobrą ofertą pożyczki z "Gwarancją najniższej raty" i oprocentowaniem "5% dla każdego klienta". Oznacza to, że oferuję raty niższe niż w innych bankach przy założeniu tej samej kwoty pożyczki i ilości rat. Dodatkowo bank gwarantuje zwrot wszystkich odsetek jeżeli klient spłaci cały kredyt w ciągu 6 miesięcy.

Pożyczkę w Alior banku można otrzymać bez wychodzenia z domu - przez Internet. Wystarczy wysłać wniosek online a do 15 minut oddzwoni konsultant banku. W trakcie jednej rozmowy załatwisz wszystkie formalności. Następnie środki zostaną przelane na wskazane konto bankowe. Pieniądze mogą trafić do Ciebie tego samego dnia. Kredyt ten może również uzyskać konsolidacyjny do innych zobowiązań pożyczkowych. Bank deklaruje, że nie wymaga żadnych dodatkowych warunków w celu udzielenia pożyczki tj. otwieranie konta czy wykupywania ubezpieczenia

Kredyt Alior Banku dostępny przez Internet - wniosek online

Bank BGŻ

Kredyt gotówkowy do 100 000 zł na okres nawet 96 miesięcy. Szybki - decyzja i wypłata w 1 dzień.

 wniosek online

Oferta Banku BGŻ (uznany przez Newsweek za najlepszy bank)

 • kwota kredytu do 100 000 zł

 • okres kredytowania do 96 miesięcy /8 lat/

 • szybki kredyt - decyzja i wypłata w 1 dzień

 • tani kredyt - oprocentowanie już od 6%

 • pewna - gwarancja stałej raty

Kredyt gotówkowy proponowany przez Bank BGŻ jest skierowany do osób poszukujących szybkiej gotówki z niskim oprocentowaniem. Klient nie może znajdować się w BIK i utrzymywać się jedynie z zasiłku. Przy wybraniu oferty wraz z ubezpieczeniem / nie obligatoryjne /. Prowizja wyniesie 0 zł. Szybka i miła obsługa gwarantowana. Banki zdobył laur "Najlepszego banku" w plebiscycie gazety "Newsweek". 

Wystarczy wysłać wniosek online. Wówczas pracownik banku oddzwoni i omówi wszystkie szczegóły oferty.

Szybki kredyt przez Internet z Bankiem BGŻ - wniosek online

mBank

Szybki kredyt gotówkowy dostępny przez Internet do 150 000 zł na 84 miesiące. Gotówka na Twoim koncie nawet w 15 minut. 

wniosek online

Kredyt gotówkowy przez Internet ( szybko i łatwo )

 • pieniądze bez wychodzenia z domu prosto na Twoje konto.

 • gotówka nawet w 15 minut

 • do 150 tyś. z. na 84 raty, bez zabezpieczeń, niskie raty

Szybki wygodny kredyt dostępny przez Internet.  Zaletą jego jest przede wszystkim dostępność dla klientów banku jak i też nie będących klientami mBanku.

Jesteś klientem mBanku?
1. Złóż wniosek online.
Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku w postaci skanu historii operacji w formacie PDF w odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową.
2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.
3. Pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

Nie jesteś klientem mBanku?
1. Złóż prosty wniosek przez internet.
Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku w postaci skanu historii operacji w formacie PDF w odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową.
2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

Szybki i wygodny kredyt w mBnaku - wniosek online

T-Mobile Usługi Bankowe

Dla klientów T-Mobile oferta kredytu do 150 tyś. zł z ratą już od 17 zł za każdy pożyczony 1000 zł.

wniosek online

Kredyt przez Internet dostepny szybko i wygodnie.

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje kredyt dla swoich klientów (sieci t-mobile) na preferencyjnych warunkach. Kredyt jednak może wziąć każdy, nie tylko posiadacze usług sieci komórkowej. Akceptowanych jest wiele zródeł dochodu, w tym umowy zlecenia.

 • kredyt do 150 tyś. złotych

 • kredyt do 50 tyś. zł otrzymasz bez poręczycieli i zabezpieczeń online do 24 m-cy

 • oprocentowanie od 5,5% z marżą od 1,99%

 • kredyt otrzymasz bez wychodzenia z domu (online) 

 • pieniądze przelane w ciągu 1dnia

Procedura rozpoczyna się od wysłania wniosku internetowego

Przy jego składaniu otrzymasz wstępną decyzję kredytową. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, poproszony zostaniesz o przesłanie dokumentów. Pieniądze sa przelewane natychmiast po zawarciu umowy.

 

Kredyt gotówkowy z T-Mobile Usługi Bankowe - wniosek online

Trochę informacji o kredytach gotówkowych.

Kredyty przez Internet stały się ostatnio bardzo popularne. Poszukując ofert banków musisz jednak pamiętać, że w Polsce istnieje również szeroka oferta produktów bankowych dostępnych przez Internet. Najpopularniejszym jest kredyt gotówkowy. Można porównać oferty banków z uwzględnieniem parametrów: wysokość maksymalna kredytu, długość maksymalna spłaty, dla kogo jest produkt przeznaczony. Często klienci wysyłają kilka wniosków przez Internet do różnych banków aby w ten sposób zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu, jak i również mieć możliwość porównania. Proszę pamiętać, że wysłanie do banku przez Internet formularza wniosku nie obliguje jeszcze Państwa do wzięcia w nim kredytu. Bank na podstawie takiego wniosku, kontaktuje się z klientem aby potwierdzić wnioskodawcę i przedstawia warunki kredytu. Wówczas dopiero, znając parametry ewentualnego przyznanego kredytu, decydują Państwo, czy chcą takowy otrzymać. Obliguje nas dopiero podpisana umowa kredytowa ale i w tym przypadku mamy okres na zastanowienie się. Polskie prawo bowiem daje czas na odstąpienie od kredytu konsumenckiego ( 14 dni ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli w ciągu tych kilku dni otrzymamy lepszą ofertę z innego banku, lub przemyślimy, że nie stać nas na spłacanie. Wówczas mamy prawo odstąpić od kredytu zwracając go (przelewamy z powrotem do banku) w całości.

Na naszej stronie znajdą Państwo kilkanaście ofert bankowych tj.: kredyty gotówkowe, pożyczki bankowe, kredyty konsolidacyjne, karty kredytowe.

Trochę informacji o kredytach konsolidacyjnych.

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę różnych zobowiązań zaciągniętych wcześniej. Grupa kredytów, które wchodzą w grę jest dość szeroka, możemy do niej śmiało zaliczyć najbardziej powszechne zobowiązania przeciętnego Polaka, takie jak: kredyt gotówkowy, ratalny, samochodowy czy też hipoteczny. Konsolidacja kredytowa to rozwiązanie pomocne również dla tych, którzy z powodu zaciągnięcia wielu kredytów pogarszają swoją płynność finansową i coraz bardziej się zadłużają.

 

 

R-OKPL 2014 - polityka prywatności - kontakt - reklama  - google

 

stat4u