Logo: pożyczka przez internet

Kredyty przez Internet

Kredyt online możesz uzyskać bez wychodzenia z domu.

Rekomendacja:

Kredyt gotówkowy

100% online: BGŻ PNB Paribas

Pożyczka bankowa do 20 000 zł dostępna przez Internet. Cała procedura online a pieniądze na Twoim koncie nawet w 20 min..

iGotówka - kredyt 100% przez Internet (pieniądze  nawet w 20 minut)

- kredyt 100% online do 20 000 zł

- pieniądze na Twoim koncie nawet w 20 minut

- oprocentowanie nawet od 5,9%

- możliwość podpisania umowy elektronicznie

- możliwość podpisania na tabletach i smartfonach

- możliwość wzięcia większej kwoty do 120 000 zł (w oddziale)

Wniosek online: TUTAJ

Nowoczesny kredyt gotówkowy

 

Kalkulator kredytów gotówkowych

Kalkulator kredytowy

sprawdź inne oferty banków

Podaj parametry szukanej kwoty w kalkulatorze oraz okres kredytowania a poniżej wyświetlą się oferty banków wraz z wysokością raty miesięcznej. Nie wszystkie oferty banków z aplikacji kalkulatora są dostępne w 100% online. Wniosek można wysłać online ale podpisanie umowy może nastąpić w oddziale banku lub poprzez kuriera z umową.

Kalkulator znajduje się:  TUTAJ

Zawsze aktualne oferty kredytowe

Linki do pozostałych ofert:

Chwilówki przez Internet

wykaz ofert szybkich pożyczek pozabankowych

zapoznaj się

Strona główna portalu

powrót do strony głównej portalu

zapoznaj się

Wyszukiwarka pożyczek

narzędzie do szybkiego znalezienia pożyczki

zapoznaj się

Pożyczki bez BIK

wykaz pożyczek bez sprawdzania bazy BIK

zapoznaj się

Blog o pożyczkach

informacje, wyjaśnienia o pożyczkach online

zapoznaj się

Regulamin strony

zasady korzystania z witryny

zapoznaj się

Kredyty przez Internet

Dużą popularnością cieszą się obecnie kredyty przez Internet. Jeśli nasze wydatki są większe niż możliwości finansowe warto złożyć wniosek o kredyt gotówkowy proponowany przez jeden z polskich banków. Kredyt gotówkowy jest szybkim kredytem, który możemy uzyskać na dowolny cel.

Kredyty online stały się ostatnio bardzo popularne. Poszukując ofert banków musisz jednak pamiętać, że w Polsce istnieje również szeroka oferta produktów bankowych dostępnych przez Internet. Najpopularniejszym jest kredyt gotówkowy. Można porównać oferty banków z uwzględnieniem parametrów: wysokość maksymalna kredytu, długość maksymalna spłaty, dla kogo jest produkt przeznaczony. Często klienci wysyłają kilka wniosków przez Internet do różnych banków aby w ten sposób zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu, jak i również mieć możliwość porównania. Proszę pamiętać, że wysłanie do banku przez Internet formularza wniosku nie obliguje jeszcze Państwa do wzięcia w nim kredytu. Bank na podstawie takiego wniosku, kontaktuje się z klientem aby potwierdzić wnioskodawcę i przedstawia warunki kredytu. Wówczas dopiero, znając parametry ewentualnego przyznanego kredytu, decydują Państwo, czy chcą takowy otrzymać. Obliguje nas dopiero podpisana umowa kredytowa ale i w tym przypadku mamy okres na zastanowienie się. Polskie prawo bowiem daje czas na odstąpienie od kredytu konsumenckiego ( 14 dni ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli w ciągu tych kilku dni otrzymamy lepszą ofertę z innego banku, lub przemyślimy, że nie stać nas na spłacanie. Wówczas mamy prawo odstąpić od kredytu zwracając go (przelewamy z powrotem do banku) w całości. Na naszej stronie znajdą Państwo kilkanaście ofert bankowych tj.: kredyty gotówkowe, pożyczki bankowe, kredyty konsolidacyjne, karty kredytowe.

zarabiaj na pożyczkach -   blog  -  polityka prywatności - kontakt - google

Znajdziesz nas na: Facebook  -  Twitter  -  Google+

pozyczki-ok.pl 2016

stat4u