R   e   k   l   a   m   a

Pożyczka na TERAZ do 3000 zł

POŻYCZKI PRZEZ INTERNET BEZ BIK

Znany już Państwu zwrot: "Pożyczki bez BIK", to nic innego jak oferty pożyczek, przy udzielaniu których nie sprawdzana jest baza BIK (Biura Informacji Kredytowej) lub sprawdzana, jednakże zawarte w niej zapisy nie decydują o przyznaniu pożyczki 

Zgodnie z polskim prawem, wszystkie firmy pożyczkowe (pozabankowe) mają obowiązek sprawdzać klienta pod względem zdolności pożyczkowej. Jedną z metod jest sprawdzanie w bazach dłużników. A więc firmy są zmuszone do wykonywania takich czynności. Pamiętać jednak należy, że baz dłużników w Polsce jest kilka. Oprócz znanego już BIK są: KRD (Krajowy Rejestr Długów), BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) z InfoMonitor oraz Europejski ERIF i ZBP (Związek Banków Polskich). Firmy pozabankowe korzystają z jednej bazy lub kilku a nawet wszystkich. Teraz zależy w jakich bazach figuruje dłużnik. Banki najczęściej wpisują tylko do BIK a następnie do KRD. Firmy pożyczkowe do KRD i BIG. Dlatego też osoba zadłużona ma zawsze szanse na otrzymanie pożyczki. Więcej informacji na blogu.

Gorące oferty pożyczek bez BIK

Łatwy Kredyt

Jeżeli poszukujesz szybkiej pożyczki bez sprawdzanie w bazie BIK, to łatwy Kredyt jest dla Ciebie.  Firma sprawdza tylko bazę BIG S.A.. Jeżeli nie masz negatywnych wpisów w BIG, to pożyczka jest Twoja w ciągu 15 minut. Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo. Następne do 3000 zł. Propozycja tej firmy pozabankowej jest jedną z najatrakcyjniejszych w sieci. Duża przyznawalność. Wszystko online bez zaświadczeń.

wniosek >>>

 

Freezl  Nowość

To pożyczka jedna już z niewielu bez sprawdzania bazy BIK. Dodatkowo pożyczkodawca informuje, że nie wykonuje telefonów weryfikacyjnych do pracodawcy i nie żąda zaświadczeń o zarobkach. Można pożyczyć bez BIK od 100 zł do 5000 zł na okres do 35 dni. Cała procedura jest szybka i prosta. Wypełniamy wniosek online, wykonujemy przelew online na kwotę 0,01 zł w celu weryfikacji konta osobistego i po przejściu automatycznego scoolingu, system podejmuje decyzję pożyczkową. Polecamy 

wniosek >>>

Ferratum Bank

Chwilówka na 15/30/60 dni lub pożyczka na dłużej do 12 miesięcy. Szybka gotówka bez sprawdzania BIK ( sprawdzane są rejestry dłużników: BIG ). Możesz pożyczyć na krótko lub na długo czyli na raty. W przypadku rat pożyczyć możesz od 1000 zł do 3000 zl na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały system jest zautomatyzowany i decyzje otrzymujesz zaraz po wysłaniu wniosku. Pieniądze na Twoim koncie w ciągu 10 minut.

wniosek >>>

Extra Porfel

Pożyczka bez BIK ale sprawdzany jest rejestr KRD i ERIF. Krótkoterminowa pożyczka z szybką aplikacją online. Pierwsza pożyczka do 1400 zł na za 0 zł. Następne już do 3500 zł. Wystarczy wejść na stronę. Dokonać symulacji dostępnymi suwakami (kwota, okres) otrzymamy ostateczne dane do spłaty pożyczki. Szybko i sprawnie.

wniosek >>>

Provident

Znana na polskim rynku pożyczek firma, która cały czas próbuje ułatwiać procedury w otrzymaniu gotówki. Firma nadal zmniejsza koszty udzielanych pożyczek i poszerza swoją ofertę. Obecnie można pożyczyć w wariantach: raty tygodniowe i raty miesięczne. Najwyższa pożyczka do 15 tyś. zł na 36 miesiące. Można konsolidować inne pożyczki do kwoty 9 tyś. zł. Firma sprawdza KRD.

wniosek >>>

Ekspres Kasa

To szybka pożyczka dostępna online i bez sprawdzania w BIK. Sprawdzany jest KRD. Pierwszą pożyczkę możesz uzyskać w 15 minut do kwoty 1500 zł za 0 zł. i na 30 dni. Druga i następne już do kwoty 2000 zł i na 60 dni. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty. W przypadku pierwszej pożyczki przedłużenie powoduje utratę promocji 0 zł.

wniosek >>>

 Zapraszamy na nasz Blog o pożyczkach:

Zapoznaj się z komentarzami i opisami dotyczącymi pożyczek dostępnych przez Internet. Poznaj wyjaśnienia, jak przebiega otrzymanie pożyczki oraz jakie procedury są stosowane. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze oferty pożyczkowej. To i wiele więcej na Blogu.

Tutaj >>>

Ranking pożyczek

 

R-OKPL 2014 - program partnerski - blog  -  polityka prywatności - kontakt - google

stat4u